Zbiórka żywności dla Kamionki Bużańskiej w Ukrainie

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Sympatycy Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości,

czwarty transport (1 tir) opuścił teren Zespołu Szkół w piątek, 25 marca, i dotarł tym razem do miejscowości Brody, niedaleko Lwowa.

Trzeci transport (1 tir) dojechał bezpiecznie do Kamionki Bużańskiej 15 marca 2022 roku.

Drugi transport (dwa tiry), po długiej drodze, dotarł szczęśliwie do Kamionki Bużańskiej i ks. Grzegorza Ząbka w dniu 9 marca 2022 roku.

Dziękujemy z całego serca za zaangażowanie w zbiórkę darów dla mieszkańców Kamionki i okolic. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich darczyńców, niemniej pragniemy szczególnie podziękować:

– młodzieży, nauczycielom, rodzicom uczniów, pracownikom Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Rzeszowie,

– mieszkańcom Łukawca i okolic, OSP Łukawiec,

– Pani Grażynie i Oddziałowi Hematologii Szpitala Klinicznego przy ulicy Szopena w Rzeszowie,

– Stowarzyszeniu CRAS z Rzeszowa,

– firmie Jeronimo Martins Polska – Biedronka, a w szczególności panu Rafałowi Pytko,

– Fabianowi Poreskiemu z firmy steak_is_on_fire wraz z przyjaciółmi z Niemiec (Christian Drabiszczak, Prinkel Rosairo, Patryk Katazynski, Charleen Utenehmer),

– Parafii Bożego Ciała z Rzeszowa, – Domu Diecezjalnemu Tabor w Rzeszowie,

– Caritas Diecezji Rzeszowskiej,

– organizacjom, szkołom i parafiom z terenu Rzeszowa, Kolbuszowej, Dębicy, Markowej, Jasionki, Wysokiej Głogowskiej, Racławówki, Lubeni, Tarnowca (których nie sposób wyliczyć),

– firmom: Meus, Sefko, BOZ Rzeszów, PHT Supon, MARK-Bud, a przede wszystkim: Firmie Usługowo-Produkcyjnej Leszek Kochanowicz, która za darmo przewiozła zebrane produkty do Ukrainy!

– oraz wszystkim darczyńcom, którzy w czasie tygodniowej zbiórki dostarczyli potrzebne artykuły do Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Rzeszowie.

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z KILKUDNIOWEGO OKRESU KOMPLETOWANIA TRANSPORTU

Drugi transport – nagranie księdza Grzegorza Ząbka

Relacja z rozładunku transportu w Kamionce

Pierwszy transport – relacja księdza Grzegorza Ząbka 🙂

Nasza szkoła prowadzi także zbiórkę pieniędzy dla miejscowości Kamionka Bużańska w Ukrainie, gdzie od kilku lat proboszczem Parafii Rzymsko – Katolickiej jest ksiądz Grzegorz Ząbek, u którego gościliśmy w sierpniu ubiegłego roku w ramach realizacji projektu „Ludzie (nie)znani – historie (nie)zapomniane”. Ksiądz Grzegorz Ząbek rekomenduje wsparcie z przeznaczeniem na pomoc dla obrony cywilnej działającej w Kamionce Bużańskiej.

Numery kont do wpłat:

w EURO: Oksana Vasilieva UA 363257960000026203000718092
Beneficiary Bank Acc.4008865941/01 PJSC „State Savings Bank of Ukraine”
SWIFT: COSB UA UK LVI INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG, Frankfurt am Main, SWIFT: COBADEFF
W tytule: Kamionka Bużańska

w DOLARACH: Oksana Vasilieva UA 203257960000026202000683009
Beneficiary Bank Acc.36128911 PJSC „State Savings Bank of Ukraine” SWIFT: COSB UA UK LVI INTERMEDIARY BANK: CITIBANK.N.A.,New York, SWIFT: CITIUS33
W tytule: Kamionka Bużańska

Dziękujemy w imieniu Potrzebujących