Bal Studniówkowy 2022

Bal Studniówkowy 2022

Studniówka to zapowiedź czekającego naszych maturzystów egzaminu dojrzałości, a także znak, że ich czas pobytu w murach ZSA zbliża się ku końcowi. Dlatego tak wyjątkowym przeżyciem, pełnym wzruszeń i niezapomnianych wspomnień stał się bal zorganizowany w Nowym Dworze w Świlczy w dniu 22 stycznia 2022 roku. Ta niezwykła uroczystość zwiastowała zamknięcie bardzo ważnego okresu w życiu naszych wychowanków i stała się okazją do refleksji nad ostatnimi latami spędzonymi w technikum oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim pracownikom szkoły. Przewodnicząca klasy 4 TAK, Martyna Szałajko, dziękowała wszystkim nauczycielom tymi słowami  „Dziękujemy, że byli Państwo przy nas przez ostatnie trzy lata naszego życia, że pomogli nam Państwo dotrzeć szczęśliwie do miejsca, w którym dziś się znajdujemy i wspierali nasze plany i ambicje. Mamy nadzieję, że w przyszłości nie zawiedziemy Państwa oczekiwań nie tylko w czasie egzaminu maturalnego, ale może przede wszystkim w dorosłym życiu. Oby Państwo z dumą mogli wspominać po latach absolwentów naszego rocznika i z poczuciem dobrze wypełnionego zadania cieszyli się naszymi sukcesami. Serdecznie dziękujemy dziś za Państwa poświęcenie, cierpliwość i wytrwałość”.

Nie zabrakło też słów wdzięczności pod adresem Rodziców za zorganizowanie Balu Studniówkowego, który pozostanie niezapomnianym przeżyciem w życiu każdego uczestnika.

Szampańska zabawa trwała niemal do białego rana, a bose stopy i rozwiane fryzury roztańczonych gości stały się niepodważalnym dowodem fantastycznej zabawy.

Drodzy Maturzyści!

Bierzcie życie za rogi! Nie rezygnujcie z niczego z obawy przed porażką. Miejcie odwagę zmieniać świat, a nie dostosowywać się do niego 🙂

Zobacz ZDJĘCIA 

Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości
ul. Miłocińska 75
35-232 Rzeszów

tel. 17 748 15 50

fax. 17 748 15 58

sekretariat@zsagro.resman.pl